Zajęcia indywidualne z instruktorem to sprawdzony sposób na większą efektywność i szybsze postępy w nauce. Umożliwiają dobór programu szkolenia do poziomu i potrzeb dziecka lub dorosłego. Terminy ustalamy indywidualnie, dla osób wykupujących abonament przewidujemy specjalne zniżki.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nartami, potrzebujesz skorygować błędy w technice lub zależy Ci na jak największym postępie w krótki czasie, wybierz lekcje indywidualne. Zdecyduj się na nie również, gdy chcesz by Twoje dziecko nauczyło się jeździć pod indywidualną opieką instruktora.

Zamów ofertę

Trening na tyczkach i organizacja zawodów

Szkolenia grupowe

umów się

Szkolenia indywidualne

AKTYWNA ZIMA
Z FOLLOW SPORT

Marzysz o swobodnym szusowaniu po stoku? Chciałbyś przejechać slalom? Szukasz trenera, który nauczy Twoje dziecko jazdy na nartach lub snowboardzie? Planujesz wyjazd firmowy, a może wybierasz się z grupą znajomych w góry?

Skontaktuj się z Follow Sport. Młodzi, wykwalifikowani instruktorzy,  o uprawnieniach PZN oraz SITS dopasują program zajęć do poziomu jazdy – od pierwszych ślizgów, aż po jazdę sportową. Zadbają o dobrą zabawę i bezpieczeństwo. Możesz na nich liczyć także, jeśli potrzebujesz szkolenia w języku angielskim.

Białe szkoły

Szkolenia dla firm

Wyjazdy narciarskie w Alpy

umów się

Zamów ofertę

Zamów ofertę

Zamów ofertę

Nauka w grupie to dodatkowa motywacja, ale także okazja by uczyć się na błędach innych, obserwować ich postępy i szybko korygować wskazywane przez instruktora błędy. Niewątpliwą zaletą zajęć grupowych jest także ich konkurencyjna cena.

Jeśli chcesz spędzić czas na stoku z rodziną lub przyjaciółmi, łącząc naukę z zabawą, umów się na lekcje grupowe. Efekty będą lepsze, jeśli grupa będzie na zbliżonym poziomie zaawansowania.

Treningi rekreacyjne na tyczkach i zawody narciarskie to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, które chcą sprawdzić się w rekreacyjnej jeździe sportowej. Trening poprzedza rozgrzewka dopasowana do potrzeb i możliwości każdego zawodnika.

Przygotowujemy zawody w dwóch konkurencjach (slalomie i slalomie gigancie) na odpowiednio dobranych stokach na terenie Podhala. Do przeprowadzenia treningu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt (tyczki i pomoce dydaktyczne).

Grupowe szkolenia dla dzieci uczestniczących w białych szkołach to okazja do podniesienia umiejętności narciarskich i wzięcia udziału w rywalizacji sportowej na tyczkach. To również czas na dobrą zabawę i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Prowadzimy szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Cele oraz metody zajęć dopasowujemy do indywidualnych predyspozycji uczniów (wieku, stopnia rozwoju fizycznego, psychomotorycznego i emocjonalnego oraz stylu uczenia się). Łączymy troskę o bezpieczeństwo z profesjonalnym szkoleniem, radosną i przyjazną atmosferą oraz integracją grupy.

Firmowy wyjazd integracyjny w góry może nabrać wyjątkowego charakteru dzięki wspólnej nauce i zabawie na stoku. Prowadzimy szkolenie w grupie, trening na tyczkach, a na koniec specjalnie przygotowane zawody.

Niezapomniane wrażenia, dużo pozytywnych emocji i rywalizacja na wesoło gwarantowane. Spędźcie czas aktywnie i wspominajcie go przez cały rok.

Pobyt wypoczynkowy połączony ze szkoleniem umiejętności narciarskich na doskonale przygotowanych stokach Włoch, Francji lub Austrii to sprawdzony sposób na udane ferie zimowe, rozpoczęcie lub zakończenie sezonu narciarskiego.

Zajmujemy się całościowo przygotowaniem wyjazdu – przejazdem, noclegami, wyżywieniem, szkoleniem i zapewnieniem skipassu. Organizujemy wyjazdy dla rodzin, osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Dane: 
NIP 735 252 65 03
REGON 369 125 281

Adres: 
Zakopiańska 2
34-700 Rabka-Zdrój

Telefon
+48 725 722 775

Nauka jazdy na nartach a następnie doskonalenie techniki narciarskiej wymagają systematyczności i dopasowanego do umiejętności sprzętu narciarskiego.

Przygotowaliśmy specjalne pakiety narciarskie łączące naukę pod opieką doświadczonego instruktora narciarstwa oraz wypożyczenie profesjonalnego sprzętu. Dzięki nim oszczędzasz czas i pieniądze.

Pakiety narciarskie

ZOBACZ PAKIETY