Dołącz do nas!

Nie ma znaczenia na jakim poziomie jesteś oraz ile masz lat. W Follow Sport Club każdy znajdzie miejsce dla siebie!

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przybliżymy Ci program treningów.

Co zyskujesz?

  • Wsparcie doświadczonego trenera.
  • Udział w regularnych treningach narciarskich.
  • Legitymację uprawniającą do zniżek na wybranych stokach, a także w wybranych sklepach sportowych i serwisach.
  • Zniżkę na karnety narciarskie.
  • Dobrą zabawę.

Program treningów

Program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb osób należących do danej sekcji treningowej. Tworzymy społeczność ludzi z pasją, promujących jazdę sportową, a także profesjonalne treningi na tyczkach przygotowujące do startów w zawodach narciarskich.

Treningi dzielimy na jazdę zadaniową, podczas której skupiamy się na poprawie techniki oraz trening na tyczkach z tzw. jazdą z wymuszonym skrętem, która rozwija umiejętności narciarskie. Wszystkie zajęcia prowadzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem.

Trening na tyczkach dzielimy na:

  • Slalom SL - krótki skręt,
  • Slalom gigant GS  -dłuższy skręt,
  • Super gigant SG - długie skręty.

Wpisowe 200 zł oraz wybrana oferta treningów

Na stokach TATRY SKI, najczęściej na: Jurgów Ski, Grapa Litwinka, Słowackie Tatry

Regularne treningi przez cały sezon zimowy - od grudnia do kwietnia

Za ile?

Gdzie?

Kiedy?

Trenuj z nami regularnie

Prowadzimy regularne treningi przez cały sezon zimowy. Jeździmy na stokach TATRY SKI - specjalnie dla naszych podopiecznych oferujemy zniżkę na karnety.

Różne kategorie wiekowe

Do Follow Sport Club możesz przyłączyć się w każdym wieku. Trenując na tyczkach, rozwijasz się nie tylko pod kątem narciarskim, ale również pracujesz nad swoją motoryką, która jest kluczowym elementem rozwoju fizycznego. Dodatkowo każda nowa umiejętność, przekłada się na Twój ogólny rozwój.

Prowadzimy sekcje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (masters).

Telefon
+48 725 722 775

Adres: 
Zakopiańska 2
34-700 Rabka-Zdrój

Dane: 
NIP 735 252 65 03
REGON 369 125 281

Profesjonalne treningi

Jeśli tak jak my cenisz w swoi życiu jakość, zapraszamy Cię na profesjonalne treningi, skierowane do narciarzy ze sportowym zacięciem.

Treningi narciarskie to nie tylko jazda na tyczkach (slalom i slalom gigant), ale także doskonalenie techniki w jeździe zjazdowej, czy analiza wideo przejazdów na stroku oraz regularne pomiary czasu zjazdu. Wszystkie te elementy pomagają sukcesywnie doskonalić technikę i budować coraz lepsze umiejętności narciarskie.

Follow Sport Club to miejsce dla wszystkich, tych którzy nie boją się narciarskich wyzwań!

Bez względu na to ile masz lat, czy jesteś pasjonatem, amatorem czy profesjonalistą - pomożemy Ci rozwinąć Twój potencjał. Z nami udoskonalisz swoje narciarskie umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Działalność Clubu została zbudowana w oparciu o wiedzę merytoryczną, techniczną i sportową, popartą doświadczeniem zdobytym na trasach narciarskich całej Europy.

W każdym z nas drzemie moc, wystarczy wiedzieć jak wydobyć swoje mocne strony by zyskać przewagę i osiągnąć upragniony cel. My wiemy, jak to zrobić.

To jak? Gotowy? NO TO FOLLOW!

Follow Sport Club