Telefon
+48 725 722 775

Adres: 
Zakopiańska 2
34-700 Rabka-Zdrój

Dane: 
NIP 735 252 65 03
REGON 369 125 281

Wyjazdowe szkolenie lub wyjazd integracyjny może urozmaicić wspólna wycieczka rowerowa w terenie lub na szosie. Będzie okazją by odpocząć aktywnie, poznać region i po prostu dobrze się bawić.

Przygotowujemy dopasowane do grup programy. Dbamy o wesołą atmosferę, zapewniamy dozę rywalizacji podczas zawodów, a na koniec dnia integrację podczas eventu wieczornego.

Dzięki współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami, oferujemy kompleksową obsługę.

Przejażdżki rowerowe po szosie lub terenie pozwalają poznać region Podhala z zupełnie innej perspektywy. Jadąc można podziwiać piękne krajobrazy, odkrywać nowe ścieżki i miejsca, a jednocześnie poprawić technikę jazdy i może nawet odkryć nową pasję.

Jeśli spędzasz czas z rodziną w górach, lubicie jeździć na rowerze, koniecznie pomyślcie o wycieczce z trenerem. Pomoże dobrać trasę do umiejętności, podpowie jak efektywnie rozkładać siły i udoskonalać umiejętności rowerowe, a przy okazji opowie o okolicy.

zamów ofertę

Lubisz jeździć na rowerze, ale nie znasz tras i boisz się, że będą dla Ciebie zbyt trudne? Chciałbyś poznać Podhale z innej perspektywy? Szukasz atrakcji na wyjazd firmowy lub grupy znajomych?

Wybierz się z Follow Sport na rower. Pokażemy Ci nowe zakątki, podpowiemy jakie trasy wybierać, by jazda była dla Ciebie przyjemnością, doradzimy jak udoskonalić technikę jazdy na rowerze.

AKTYWNE LATO
Z FOLLOW SPORT

Wycieczki rodzinne

Umów się

Wycieczki grupowe

zamów ofertę

Szkolenia dla firm

Grupowe wycieczki rowerowe to propozycja dla dzieci i młodzieży wypoczywających w górach w ramach zielonych szkół, ale także grup znajomych chcących urozmaicić swój pobyt. To czas spędzony aktywnie i ciekawie na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczych pejzaży i pięknej przyrody.

Organizujemy wycieczki po terenie Podhala, korzystamy ze sprawdzonych tras, które dopasowujemy do umiejętności grupy. Podczas przejażdżek opowiadamy o regionie oraz podpowiadamy jak prawidłowo trenować jazdę na rowerze.