Grupowe wycieczki rowerowe to propozycja dla dzieci i młodzieży wypoczywających w górach w ramach zielonych szkół, ale także grup znajomych chcących urozmaicić swój pobyt. To czas spędzony aktywnie i ciekawie na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczych pejzaży i pięknej przyrody.

Organizujemy wycieczki po terenie Podhala, korzystamy ze sprawdzonych tras, które dopasowujemy do umiejętności grupy. Podczas przejażdżek opowiadamy o regionie oraz podpowiadamy jak prawidłowo trenować jazdę na rowerze.

Szkolenia dla firm

zamów ofertę

Wycieczki grupowe

Umów się

Wycieczki rodzinne

AKTYWNE LATO
Z FOLLOW SPORT

Lubisz jeździć na rowerze, ale nie znasz tras i boisz się, że będą dla Ciebie zbyt trudne? Chciałbyś poznać Podhale z innej perspektywy? Szukasz atrakcji na wyjazd firmowy lub grupy znajomych?

Wybierz się z Follow Sport na rower. Pokażemy Ci nowe zakątki, podpowiemy jakie trasy wybierać, by jazda była dla Ciebie przyjemnością, doradzimy jak udoskonalić technikę jazdy na rowerze.

zamów ofertę

Przejażdżki rowerowe po szosie lub terenie pozwalają poznać region Podhala z zupełnie innej perspektywy. Jadąc można podziwiać piękne krajobrazy, odkrywać nowe ścieżki i miejsca, a jednocześnie poprawić technikę jazdy i może nawet odkryć nową pasję.

Jeśli spędzasz czas z rodziną w górach, lubicie jeździć na rowerze, koniecznie pomyślcie o wycieczce z trenerem. Pomoże dobrać trasę do umiejętności, podpowie jak efektywnie rozkładać siły i udoskonalać umiejętności rowerowe, a przy okazji opowie o okolicy.

Wyjazdowe szkolenie lub wyjazd integracyjny może urozmaicić wspólna wycieczka rowerowa w terenie lub na szosie. Będzie okazją by odpocząć aktywnie, poznać region i po prostu dobrze się bawić.

Przygotowujemy dopasowane do grup programy. Dbamy o wesołą atmosferę, zapewniamy dozę rywalizacji podczas zawodów, a na koniec dnia integrację podczas eventu wieczornego.

Dzięki współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami, oferujemy kompleksową obsługę.

Dane: 
NIP 735 252 65 03
REGON 369 125 281

Adres: 
Zakopiańska 2
34-700 Rabka-Zdrój

Telefon
+48 725 722 775