zobacz SKLEP

zobacz WYPOŻYCZALNIE

Telefon
+48 725 722 775

Adres: 
Zakopiańska 2
34-700 Rabka-Zdrój

Dane: 
NIP 735 252 65 03
REGON 369 125 281

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Zastanawiasz się nad zakupem sprzętu narciarskiego, ale nie wiesz, czy będzie odpowiedni dla Ciebie? A może spodobał Ci się Ci się wypożyczony sprzęt i chciałbyś go kupić ? Zapraszamy do sklepu stacjonarnego Chlebeksport. U nas kupisz wymarzone narty, a jeśli tylko będziesz chciał możesz je wcześniej przetestować.

Oprócz sklepów i wypożyczalni stacjonarnych, możesz skorzystać z możliwości zakupu sprzętu zimowego lub rowerów w ich sklepie internetowym.

SKIrent to grono profesjonalistów, przeszkolonych do pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu zimowego w zależności od umiejętności i upodobań. Dysponują największą siecią wypożyczalni sprzętu sportowego na Podhalu. Znajdziesz ich w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej i Spytkowicach w pobliżu Rabki Zdrój.

Wypożyczysz u nich potrzebny sprzęt zarówno, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nartami lub snowboardem, jak również gdy jesteś doświadczonym miłośnikiem sportów zimowych.

W wypożyczalniach są do dyspozycji zestawy nart dla osób zaawansowanych – dynamiczne, szybkie i agresywne narty, przeznaczone do jazdy z dużą prędkością - zachwycą najbardziej zagorzałych sportowców. Oprócz tego dostępna jest cała gama sprzętu dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Dzięki temu osoby te mogą rozwijać swoje umiejętności. SKIrent nie zapomniał także o najmłodszych i dysponuje najlepszym sprzętem juniorskim o różnym stopniu zaawansowania. W wypożyczalniach znajdziesz narty dla najmłodszych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na stoku.

SKIrent dysponuje również sprzętem snowboardowy, dla osób o różnych umiejętnościach – zaczynając od dzieci dopiero zapoznającymi się ze snowboardem, kończąc na osobach o wysokim stopniu zaawansowania.

Wiemy, że dobry i właściwie dobrany sprzęt narciarski ułatwia naukę jazdy na nartach, dlatego polecamy wypożyczalnię i sklep, z którymi współpracujemy.

NASI PARTNERZY